Danas je obilježeno 15 godina lijepe i plemenite suradnje.

Učenici i učiteljice OŠ dr. Ante Starčevića Pazarište Klanac ukrasili su Dječji odjel Opće bolnice u Gospiću uz čestitku:

“Dobro zdravlje,

radost u mislima,

uspjeh u poslu,

mnogo sreće i

mladost u srcu

…za ove blagdane žele vam vaši prijatelji u Kalinovači,D.Pazarištu,Aleksinici i Klancu.”

Lidija Bregant Jelić

Arhiva objava

Povezane objave

Novo lice školskih zidova

Zahvaljujući članovima Školskog volonterskog kluba i njihovoj voditeljici učiteljici Ani Levar, unutarnji zidovi matične škole u Klancu dobivaju novo ruho.

VIŠE...
Scroll to Top
Skip to content